Lesrooster Dansafdeling RKDOS 2018-2019

Hieronder het nieuwe lesrooster van de dansafdeling. Wil je ook graag bij ons komen dansen? Of heb je een vraag over de indeling? Mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of kom een keertje kijken bij 1 van onze dansgroepen/lessen.

 

Zaal

Dag

Tijd

Categorie

Leiding

Oosterholthoeve

maandag

17:30 - 18:30

Voorgezet onderwijs klas 1, 2 & 3               / 12 – 15 jr.

Anne Be / Lieke

Oosterholthoeve

maandag

18:30 - 20:30

Razzmatazz / Tienerselectie                       / 15 - 18 jr.

Sharon van Dijk

Oosterholthoeve

maandag

19:45 - 21:30

Padans / Hoofdselectie                               / 18 jr .e.o.

Iris Potgieter

Noordweg

dinsdag

17:30 - 18:30

Basis onderwijs gr. 3, 4 & 5                           /  6 - 9 jr.

Nienke P / Romy

Noordweg

dinsdag

18.30 - 19.30

V.o. klas 1 & 2                                              / 12 - 14 jr.

Anne Br / Romy

Noordweg

dinsdag

19.30 – 20.30

Dans 14 +                                                   / 14 - 19 jr.

Tamara Reumer

Oosterholthoeve

woensdag

16:30 - 17:45

Talentgroep                                                    / 6 - 9 jr.

Kim E / Tes

Oosterholthoeve

woensdag

17:45- 19:15

DanzaNiños / Kinderselectie                         / 9 - 12 jr.

Wendy B & Chantal B

Oosterholthoeve

woensdag

19:15 - 20:45

Dans in mij / Gevorderden                         / 20 jr. e.o.

Annemarie vd Berg

Oosterholthoeve

donderdag

18:30 - 20:00

Inpetto / Jeugdselectie                                / 12 - 15 jr.

Tessa Paassen

Pieter Zandt

donderdag

19:00 - 20:00

Basis onderwijs gr. 6, 7 & 8                          / 10 - 12 jr.

Mirthe D / Tes

Noordweg

donderdag

19.00 - 20.00

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 – 12 jr.

Lieke W / Lieke

Oosterholthoeve

donderdag

20.00 – 21.00

Dans 20 +                                                     / 20 jr. e.o.

Kim vd Kolk

Villa Nova

vrijdag

16.30 - 17.15

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                /  4 - 6 jr.

Noa V / Manouk

Pieter Zandt

vrijdag

16.30 - 17.30

Basis onderwijs gr.  4                                     / 7 – 8 jr.

Maud D / Valeria

Oosterholthoeve

vrijdag

17.15 - 18.00

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                 / 4 - 5 jr.

Tamara R / Melanie

Villa Nova

vrijdag

17.15 - 18.15

Basis onderwijs gr. 3 & 4                                / 6 – 8 jr. 

Noa V / Marleen

Pieter Zandt

vrijdag

17.30 - 18.30

Hip Hop                                                        / 10 - 12 jr.

Maud D / Ceyda

Oosterholthoeve

vrijdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr.  2 & 3                             / 5 – 7 jr.

Tamara R / Maureen

Villa Nova

vrijdag

18.15 - 19.15

Basis onderwijs gr.  4 & 5                              / 7 – 9 jr.

Sophie vd H / Marleen

Oosterholthoeve

vrijdag

19.00 - 20.00 

Basis onderwijs gr.  5 & 6                              / 8 – 10 jr.

Lisa v A / Maureen

Almere College

vrijdag

19.00 - 20.00 

Basis onderwijs gr. 5 & 6                              /  8 - 10 jr

Esmee v D / Manouk

Oosterholthoeve

zaterdag

09:30 – 11:00

Selectieleden                                             vanaf 13 jr.

Wendy B/Chantal B & Anne Br

Oosterholthoeve

zaterdag

11:00 – 12.30 

Selectieleden                                                10 - 13 jr.

Tessa P & Esmee v D

 

DanzaNiños & oudste zaterdaggroep door naar Dance2Show

Uit ruim 1000 dansen die het hele jaar door getoond zijn op de verschillende regionale Dance2 Demo's, kiest de KNGU de 25 meest opvallende dansen uit. Deze 25 dansgroepen mogen hun dans nogmaals laten zien tijdens de Dance2 Show in de Schouwburg te Deventer.

Lees meer: DanzaNiños & oudste zaterdaggroep door naar Dance2Show

Nieuwe lesrooster dansafdeling 2016-2017

Hieronder het nieuwe lesrooster. Mocht je een les willen komen kijken, dan kun je contact opnemen met de desbetreffende juf (onder het kopje 'leiding') of een mailtje sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zaal

Dag

Tijd

Categorie

Leiding

Oosterholthoeve

maandag

17:30 - 18:30

Voorgezet onderwijs klas 1 & 2                   / 12 – 14 jr.

Anne Beens

Oosterholthoeve

maandag

18:30 - 20:00

Razzmatazz / Tienerselectie                       / 15 - 18 jr.

Sharon v D & Iris P

Oosterholthoeve

maandag

20:00 - 21:30

Padans / Hoofdselectie                               / 18 jr .e.o.

Iris P & Sharon v D

Almere College

dinsdag

17:00 - 18:00

Basis onderwijs gr. 3, 4 & 5                           /  6 - 9 jr.

Tamara R/ Nienke

Almere College

dinsdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 – 12 jr.

Tamara R/ Nienke

Almere College

dinsdag

19.00 - 20.00

V.o. klas 1 & 2 & 3                                       / 12 - 15 jr.

Kim vd Kolk

Almere College

dinsdag

19.00 – 20.00

Dans 16 +                                                     / 16 jr. e.o.

Jojanneke Last

Almere College

dinsdag

20.00 – 21.00

Dans 20 +                                                     / 20 jr. e.o.

Jojanneke Last

Oosterholthoeve

woensdag

15.45 - 16.30

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                 / 4 - 5 jr.

Jorieke M / Tamara

Oosterholthoeve

woensdag

16:30 - 17:45

Talenttraining                                                   / 6 - 9 jr.

Kim E / Maud

Oosterholthoeve

woensdag

17:45- 19:15

DanzaNiños / Kinderselectie                         / 9 - 12 jr.

Wendy B / Lisa

Oosterholthoeve

woensdag

19:15 - 20:45

Dans in mij / Gevorderden                         / 20 jr. e.o.

Annemarie vd Berg

Oosterholthoeve

donderdag

18:30 - 20:00

Inpetto / Jeugdselectie                                / 12 - 15 jr.

Tessa Paassen

Vergaderzaal

donderdag

19.00 - 20.00 

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 - 12 jr.

Mirthe D / Angela

Oosterholthoeve

donderdag

20:00 – 21:00

Voorgezet onderwijs klas 3 & 4                   / 14 - 16 jr.

Sanne de Velde 

Villa Nova

vrijdag

16.00 - 16.45

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                /  4 - 6 jr.

Noa V / Esmee

Villa Nova

vrijdag

16.45 - 17.45

Basis onderwijs gr. 3 & 4                                / 6 – 8 jr. 

Noa V / Esmee

Oosterholthoeve

vrijdag

16.00 - 17.00

Basis onderwijs gr. 2 & 3                              / 5 – 6 jr.

Maud D & Tamara L

Oosterholthoeve

vrijdag

17.00 – 18.00

Basis onderwijs gr.  3 & 4                             / 6 – 8 jr.

Sophie vd H / Maureen

Oosterholthoeve

vrijdag

18:00 - 19:00

Basis onderwijs gr.  4 & 5                              / 7 – 9 jr.

Sophie vd H / Maureen

Oosterholthoeve

vrijdag

19:00 - 20:00

Basis onderwijs gr.  5 & 6                              / 8 – 10 jr.

Anne-Ruth S / Lisa

Almere College

vrijdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr. 5 & 6                              /  8 - 10 jr

Sabine H / Anne

Almere College

vrijdag

19.00 - 20.00

Dance4Boys                                                  / 8 jr. e.o.

Sabine H / Anne

Oosterholthoeve

zaterdag

09:30 – 11:00

Selectieleden                                             vanaf 14 jr.

Wendy B & Chantal B

Oosterholthoeve

zaterdag

11:00 – 12.30 

Selectieleden                                                10 - 14 jr.

Tessa P / Angela