Nieuwe lesrooster dansafdeling 2016-2017

Hieronder het nieuwe lesrooster. Mocht je een les willen komen kijken, dan kun je contact opnemen met de desbetreffende juf (onder het kopje 'leiding') of een mailtje sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zaal

Dag

Tijd

Categorie

Leiding

Oosterholthoeve

maandag

17:30 - 18:30

Voorgezet onderwijs klas 1 & 2                   / 12 – 14 jr.

Anne Beens

Oosterholthoeve

maandag

18:30 - 20:00

Razzmatazz / Tienerselectie                       / 15 - 18 jr.

Sharon v D & Iris P

Oosterholthoeve

maandag

20:00 - 21:30

Padans / Hoofdselectie                               / 18 jr .e.o.

Iris P & Sharon v D

Almere College

dinsdag

17:00 - 18:00

Basis onderwijs gr. 3, 4 & 5                           /  6 - 9 jr.

Tamara R/ Nienke

Almere College

dinsdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 – 12 jr.

Tamara R/ Nienke

Almere College

dinsdag

19.00 - 20.00

V.o. klas 1 & 2 & 3                                       / 12 - 15 jr.

Kim vd Kolk

Almere College

dinsdag

19.00 – 20.00

Dans 16 +                                                     / 16 jr. e.o.

Jojanneke Last

Almere College

dinsdag

20.00 – 21.00

Dans 20 +                                                     / 20 jr. e.o.

Jojanneke Last

Oosterholthoeve

woensdag

15.45 - 16.30

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                 / 4 - 5 jr.

Jorieke M / Tamara

Oosterholthoeve

woensdag

16:30 - 17:45

Talenttraining                                                   / 6 - 9 jr.

Kim E / Maud

Oosterholthoeve

woensdag

17:45- 19:15

DanzaNiños / Kinderselectie                         / 9 - 12 jr.

Wendy B / Lisa

Oosterholthoeve

woensdag

19:15 - 20:45

Dans in mij / Gevorderden                         / 20 jr. e.o.

Annemarie vd Berg

Oosterholthoeve

donderdag

18:30 - 20:00

Inpetto / Jeugdselectie                                / 12 - 15 jr.

Tessa Paassen

Vergaderzaal

donderdag

19.00 - 20.00 

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 - 12 jr.

Mirthe D / Angela

Oosterholthoeve

donderdag

20:00 – 21:00

Voorgezet onderwijs klas 3 & 4                   / 14 - 16 jr.

Sanne de Velde 

Villa Nova

vrijdag

16.00 - 16.45

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                /  4 - 6 jr.

Noa V / Esmee

Villa Nova

vrijdag

16.45 - 17.45

Basis onderwijs gr. 3 & 4                                / 6 – 8 jr. 

Noa V / Esmee

Oosterholthoeve

vrijdag

16.00 - 17.00

Basis onderwijs gr. 2 & 3                              / 5 – 6 jr.

Maud D & Tamara L

Oosterholthoeve

vrijdag

17.00 – 18.00

Basis onderwijs gr.  3 & 4                             / 6 – 8 jr.

Sophie vd H / Maureen

Oosterholthoeve

vrijdag

18:00 - 19:00

Basis onderwijs gr.  4 & 5                              / 7 – 9 jr.

Sophie vd H / Maureen

Oosterholthoeve

vrijdag

19:00 - 20:00

Basis onderwijs gr.  5 & 6                              / 8 – 10 jr.

Anne-Ruth S / Lisa

Almere College

vrijdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr. 5 & 6                              /  8 - 10 jr

Sabine H / Anne

Almere College

vrijdag

19.00 - 20.00

Dance4Boys                                                  / 8 jr. e.o.

Sabine H / Anne

Oosterholthoeve

zaterdag

09:30 – 11:00

Selectieleden                                             vanaf 14 jr.

Wendy B & Chantal B

Oosterholthoeve

zaterdag

11:00 – 12.30 

Selectieleden                                                10 - 14 jr.

Tessa P / Angela