Lesschema DANS 2017-2018

Wil jij ook bij ons komen dansen? Geef je dan op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zaal

Dag

Tijd

Categorie

Leiding

Oosterholthoeve

maandag

16:30 - 17:30

Hip Hop                                                         / 9 - 12 jr.

Maud Diender

Pieter Zandt

maandag

17:00 - 18:00

Voorgezet onderwijs klas 1 & 2                   / 12 – 14 jr.

Tamara Lorist

Oosterholthoeve

maandag

17:30 - 18:30

Basis onderwijs gr.  4 & 5                              / 7 – 9 jr.

Anne Be / Melanie

Oosterholthoeve

maandag

18:30 - 20:00

Razzmatazz / Tienerselectie                       / 15 - 18 jr.

Sharon v D & Iris P

Oosterholthoeve

maandag

20:00 - 21:30

Padans / Hoofdselectie                               / 18 jr .e.o.

Iris P & Sharon v D

Almere College

dinsdag

17:00 - 18:00

Basis onderwijs gr. 3, 4 & 5                           /  6 - 9 jr.

Nienke P / Valeria

Almere College

dinsdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 – 12 jr.

Anne Br / Marleen

Almere College

dinsdag

19:00 - 20:00

V.o. klas 1, 2 & 3                                          / 12 - 15 jr.

Anne Br / Marleen

Almere College

dinsdag

19.00 – 20.00

Dans 16 +                                                     / 16 jr. e.o.

Kim vd Kolk

Almere College

dinsdag

20.00 – 21.00

Dans 20 +                                                     / 20 jr. e.o.

Jojanneke Last

Oosterholthoeve

woensdag

16:30 - 17:45

Talentgroep                                                    / 6 - 9 jr.

Kim E / Melanie

Oosterholthoeve

woensdag

17:45- 19:15

DanzaNiños / Kinderselectie                         / 9 - 12 jr.

Wendy B & Chantal B

Oosterholthoeve

woensdag

19:15 - 20:45

Dans in mij / Gevorderden                         / 20 jr. e.o.

Annemarie vd Berg

Oosterholthoeve

donderdag

18:30 - 20:00

Inpetto / Jeugdselectie                                / 12 - 15 jr.

Tessa Paassen

Vergaderzaal

donderdag

19.00 - 20.00 

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 - 12 jr.

Esmee v Dijk

Oosterholthoeve

donderdag

20:00 – 21:00

Voorgezet onderwijs klas 3 & 4                   / 14 - 16 jr.

Mirthe Diender

Villa Nova

vrijdag

16.30 - 17.15

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                /  4 - 6 jr.

Noa V / Manouk

Villa Nova

vrijdag

17.15 - 18.15

Basis onderwijs gr. 3 & 4                                / 6 – 8 jr. 

Noa V / Manouk

Oosterholthoeve

vrijdag

16.00 - 17.00

Basis onderwijs gr. 2 & 3                               / 5 – 6 jr.

Maud D / Tes

Oosterholthoeve

vrijdag

17.00 – 17.45

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                 / 4 - 5 jr.

Tamara R / Tes

Oosterholthoeve

vrijdag

17:45 - 18:45

Basis onderwijs gr.  3 & 4                             / 6 – 8 jr.

Tamara R / Romy

Almere College

vrijdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr. 5 & 6                              /  8 - 10 jr

Lieke W / Valeria

Oosterholthoeve

vrijdag

18:45 - 19:45

Basis onderwijs gr.  5 & 6                              / 8 – 10 jr.

Lisa v A / Romy

Almere College

vrijdag

19.00 - 20.00 

Dance4Boys                                                 / 8 jr. e.o.

Sabine H & Jolien S

Oosterholthoeve

zaterdag

09:30 – 11:00

Selectieleden                                             vanaf 13 jr.

Wendy B & Chantal B

Oosterholthoeve

zaterdag

11:00 – 12.30 

Selectieleden                                                10 - 13 jr.

Tessa P / Maureen