Turnen Heren - Uitslagen

15-02-2014, IJsselmuiden, 1/2 finale district Oost, wedstrijd 2, niveau 11-15
15-02-2014, IJsselmuiden, 1/2 finale district Oost, wedstrijd 3, niveau instap 12

08-02-2014, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 1, keuze, jeugd 8
08-02-2014, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 2, keuze, jeugd 6
08-02-2014, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 3, voorgeschreven, pupil 9
08-02-2014, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 4, voorgeschreven, benjamin 10
08-02-2014, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 6, voorgeschreven, pupil 7

18-01-2014, Wageningen, kwartfinale keuze, jeugd niv. 9, wedstrijd 1

18-01-2014, Wageningen, kwartfinale keuze, junior I en II, niveau 8, wedstrijd 2

14-12-2013, Beekbergen, kwartfinale district Oost, voorgeschreven oefenstof, NTS niveau 11 t/m 15
30-11-2013, Beekbergen, districtswedstrijd 4e div.,  wedstrijd 1
30-11-2013, Beekbergen, districtswedstrijd 3e div., wedstrijd 2
30-11-2013, Beekbergen, districtswedstrijd tal, 1e en 2e div., wedstrijd 3

23 november 2013, Zwijndrecht, Nationale teamcup, pupillen 9, 3e div.
23 november 2013, Zwijndrecht, Nationale teamcup, pupillen 7, 1e div.

23 november 2013, Zwijndrecht, Nationale teamcup, jeugd junioren I 8, 3e div.
24 november 2013, Zwijndrecht, Nationale teamcup, jeugd junioren I 6, 1e div.


26 oktober 2013, Wase gymcub (Belgiƫ), individueel

26 oktober 2013, Wase gymcub (Belgiƫ), teams

15 juni 2013, Rotterdam, meerkampfinale NK wedstrijd 2
15 juni 2013, Rotterdam, meerkampfinale NK wedstrijd 3
16 juni 2013, Rotterdam, toestelfinale NK wedstrijd 4
16 juni 2013, Rotterdam, toestelfinale NK wedstrijd 5

1 juni 2013, Almere, meerkampfinale NK wedstrijd 1
1 juni 2013, Almere, meerkampfinale NK wedstrijd 2
1 juni 2013, Almere, meerkampfinale NK wedstrijd 3
2 juni 2013, Almere, toestelfinale NK wedstrijd 4
2 juni 2013, Almere, toestelfinale NK wedstrijd 5

25 mei 2013, Leek, 1/2 finale NK, wedstrijd 3
25 mei 2013, Leek, 1/2 finale NK, wedstrijd 2
25 mei 2013, Leek, 1/2 finale NK, wedstrijd 1

12 mei 2013, Vught, 1/2 finale NK, wedstrijd 4
11 mei 2013, Vught, 1/2 finale NK, wedstrijd 3
11 mei 2013, Vught, finale 4e divisie, wedstrijd 2

20 april 2013, Assen, districtskampioenschap Noord en Oost Nederland

6 april 2013, Rijssen, districtsfinale regio Oost, wedstrijd 1 (benjamin 15)
6 april 2013, Rijssen, districtsfinale regio Oost, wedstrijd 2 (Benjamin 13)
6 april 2013, Rijssen, districtsfinale regio Oost, wedstrijd 3 (instap 13, pupil 11)

24 maart 2013, Waspik, 1/4 finale NK, wedstrijd 5

24 maart 2013, Waspik, 1/4 finale NK, wedstrijd 4

24 maart 2013, Waspik, 1/4 finale NK, wedstrijd 3
24 maart 2013, Waspik, 1/4 finale NK, wedstrijd 2
23 maart 2013, Waspik, 1/4 finale NK, wedstrijd 1

16 maart 2013, Beekbergen, 1/2 finale NTS Keuze en pupil NTS niveau 10 district Oost

9 maart 2013, Alkmaar 1/4 finale NK, wedstrijd 1
9 maart 2013, Alkmaar 1/4 finale NK, wedstrijd 2
9 maart 2013, Alkmaar 1/4  finale NK, wedstrijd 3

2 maart 2013, IJsselmuiden 1/2 finale NTS 11, 12, 13, 15

24 februari 2013 Sidijk gymnastics tournament 2013, Meerkamp TH Wedstrijd 6, 7

3 februari 2013, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 5

2 februari 2013, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 1
2 februari 2013, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 2
2 februari 2013, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 3
2 februari 2013, Tilburg, 1/8 finale NK, wedstrijd 4

17 november 2012, Almere, NTC, wedstrijd 1
17 november 2012, Almere, NTC, wedstrijd 2
17 november 2012, Almere, NTC, wedstrijd 3

2 juni 2012, Nijverdal, NK, meerkamp, wedstrijd
1
2 juni 2012, Nijverdal, NK, meerkamp, wedstrijd 2
2 juni 2012, Nijverdal, NK, meerkamp, wedstrijd 3
3 juni 2012, Nijverdal, NK, toestelfinales, wedstrijd 4
3 juni 2012, Nijverdal, NK, toestelfinales, wedstrijd 5
12 mei 2012, Volendam, halve finale NK, landelijk wedstrijd 3
13 mei 2012, Volendam, halve finale NK, landelijk wedstrijd 4
13 mei 2012, Volendam, halve finale NK, landelijk, wedstrijd 5
1 april 2012, Waddinxveen, kwartfinale NK, landelijk, wedstrijd 4

31 maart 2012, Waddinxveen, kwarftinale NK, landelijk, wedstrijd 1
31 maart 2012, Waddinxveen, kwartfinale NK, landelijk, wedstrijd 2
4 maart 2012, Den Bosch, kwartfinale NK, wedstrijd 4
3 maart 2012, Den Bosch, kwartfinale NK, landelijk, wedstrijd 1
3 maart 2012, Den Bosch, kwartfinale NK, landelijk, wedstrijd 2
3 maart 2012, Den Bosch, kwartfinale NK, landelijk, wedstrijd 3
5 februari 2012, Tilburg, achtste finale NK, landelijk, keuze-oefenstof

5 februari 2012, Tilburg, achtste finale NK, landelijk, voorgeschreven oefenstof
4 februari 2012, Tilburg, achtste finale NK, landelijk, keuze-oefenstof
4 februari 2012, Tilburg, achtste finale NK, landelijk, voorgeschreven oefenstof
28 januari 2012, Nijverdal, tweede plaatsingswedstrijd, regionaal voorgeschreven oefenstof
11 december 2012, Emmeloord, eerste plaatsingswedstrijd, regionaal voorgeschreven oefenstof
20 november 2012, Veldhoven, NTC, landelijk
12 november 2011, Beekbergen, landelijk, oefenwedstrijd 6-11

2 juli 2011, Kampen, clubkampioenschappen RKDOS
5 juni 2011, Breda, landelijk, NK toestelfinales, wedstrijd 4

5 juni 2011, Breda, landelijk, NK toestelfinales, wedstrijd 5
4 juni 2011, Breda, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 1
4 juni 2011, Breda, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 2
4 juni 2011, Breda, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 3
28 mei 2011, Ruurlo, regionaal, finale district Oost
22 mei 2011, Zwijndrecht, landelijk, wedstrijd 4

21 mei 2011, Zwijndrecht, landelijk, wedstrijd 1
21 mei 2011, Zwijndrecht, landelijk, wedstrijd 2
21 mei 2011, Zwijndrecht, landelijk, wedstrijd 3
8 mei 2011, Nijverdal, landelijk, wedstrijd 4
7 mei 2011, Nijverdal, landelijk, wedstrijd 1
7 mei 2011, Nijverdal, landelijk, wedstrijd 2

3 april 2011, Zuidwolde, landelijk, wedstrijd 4
3 april 2011, Zuidwolde, landelijk, wedstrijd 5
2 april 2011, Zuidwolde, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 1
2 april 2011, Zuidwolde, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 2
2 april 2011, Zuidwolde, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 3
6 maart 2011, Winterswijk, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 4
5 maart 2011, Winterswijk, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 1
5 maart 2011, Winterswijk, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 2

5 maart 2011, Winterswijk, landelijk, kwartfinale, wedstrijd 3
21 november 2010, Alphen aan de Rijn, landelijk, NTC, wedstrijd 5

20 november 2010, Alphen aan de Rijn, landelijk, NTC, wedstrijd 1
20 november 2010, Alphen aan de Rijn, landelijk, NTC, wedstrijd 2

13 november 2010, Beekbergen, landelijk, oefenwedstrijd voorgeschreven oefenstof 6-11

6 juni 2010, Emmen, landelijk, toestelfinales NK, voorgeschreven oefenstof
6 juni 2010, Emmen, landelijk, toestelfinales NK, keuze-oefenstof
6 juni 2010, Emmen, landelijk, toestelfinales NK, keuze-oefenstof, sprong
5 juni 2010, Emmen, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 3
5 juni 2010, Emmen, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 2
5 juni 2010, Emmen, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 1
30 mei 2010, Waspik, landelijk, halve finale keuze-oefenstof, wedstrijd 4
29 mei 2010, Waspik, landelijk, halve finale keuze-oefenstof, wedstrijd 3
29 mei 2010, Waspik, landelijk, play offs, wedstrijd 2
29 mei 2010, Waspik, landelijk, play offs, wedstrijd 1
24 april 2010, Vriezenveen, regionaal, districtsfinale, keuze-oefenstof
24 april 2010, Vriezenveen, regionaal, districtsfinale, verplichte oefenstof
18 april 2010, Volendam, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 5
18 april 2010, Volendam, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 6
17 april 2010, Volendam, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 1
17 april 2010, Volendam, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 2

17 april 2010, Volendam, landelijk, halve finale, wedstrijd 3
17 april 2010, Volendam, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 4
28 maart 2010, Hellendoorn, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 6
28 maart 2010, Hellendoorn, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 5
28 maart 2010, Hellendoorn, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 4
27 maart 2010, Hellendoorn, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 1
27 maart 2010, Hellendoorn, landelijk, 2e kwartfinale NK, wedstrijd 2
27 maart 2010, IJsselmuiden, regionaal, 2e plaatsingswedstrijd Oost
6 maart 2010, Zutphen, landelijk, kwartfinale NK, wedstrijd 1
6 maart 2010, Zutphen, landelijk, kwartfinale NK, wedstrijd 2
6 maart 2010, Zutphen, landelijk kwartfinale NK, wedstrijd 3
6 maart 2010, Zutphen, landelijk, kwartfinale NK, wedstrijd 4
28 februari 2010, Sittard, landelijk, kwartfinale NK, junior II 5
27 februari 2010, Sittard, landelijk, kwartfinale NK, senior 5
27 februari 2010, Sittard, landelijk, kwartfinale NK, junior I 7
6 februari 2010, Ruurlo, regionaal, plaatsingswedstrijd Oost
16 januari 2010, Almelo, regionaal, plaatsingswedstrijd Oost
12 december 2009, Beekbergen, regionaal, plaatsingswedstrijden Oost
15 november 2009, Zwijndrecht, landelijk, NTC, wedstrijd 4
14 november 2009, Zwijndrecht, landelijk, NTC, wedstrijd 1
14 november 2009, Zwijndrecht, landelijk NTC, wedstrijd 2
14 november 2009, Zwijndrecht, landelijk NTC wedstrijd 3

7 juni 2009, Zwijndrecht, landelijk, NK toestelfinales, wedstrijd 2

7 juni 2009, Zwijndrecht, landelijk, NK toestelfinales, wedstrijd 1

6 juni 2009, Zwijndrecht, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 1

6 juni 2009, Zwijndrecht, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 2

6 juni 2009, Zwijndrecht, landelijk, NK meerkamp, wedstrijd 3

15 mei 2009, Prinsenbeek, landelijk, play offs NK, wedstrijd 2

15 mei 2009, Prinsenbeek, landelijk, play offs NK, wedstrijd 1

10 mei 2009, Sittard, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 4

9 mei 2009, Sittard, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 3

9 mei 2009, Sittard, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 2

9 mei 2009, Sittard, landelijk, halve finale NK, wedstrijd 1

18 april 2009, Opheusden, regionaal, finale district Oost

5 april 2009, doorstroming naar halve finale

4 april 2009, Waddinxveen, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 1

4 april 2009, Waddinxveen, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 2

4 april 2009, Waddinxveen, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 3

5 april 2009, Waddinxveen, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 4

5 april 2009, Waddinxveen, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 5

29 maart 2009, Alphen aan de Rijn, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 5

28 maart 2009, Alphen aan de Rijn, landelijk, 2e kwartfinale, wedstrijd 3

7 maart 2009, Hellendoorn, landelijk, 1e kwartfinale, wedstrijd 1

7 maart 2009, Hellendoorn, landelijk, 1e kwartfinale, wedstrijd 2

7 maart 2009, Hellendoorn, landelijk, 1e kwartfinale, wedstrijd 3

8 maart 2009, Hellendoorn, landelijk, 1e kwartfinale, wedstrijd 4

8 februari 2009, Noord Scharwoude, landelijk, 1e kwartfinale keuze oefenstof

7 februari 2009, Noord Scharwoude, landelijke, 1e kwartfinale keuze oefenstof

10 januari 2009, Beekbergen, regionaal, 1e plaatsingswedstrijd Oost, keuze-oefenstof

20 december 2008, Kampen, clubkampioenschappen TH RKDOS

13 december 2008, Borne, regionaal, 1e plaatsingswedstrijd Oost, verplichte oefenstof

15 november 2008, Vught, landelijk, NTC, wedstrijd 1.

15 november 2008, Vught, landelijk, NTC, wedstrijd 2.

15 november 2008, Vught, landelijk, NTC, wedstrijd 3.

 

14 juni 2008, Sommelsdijk, Open Zuid Hollandse Kampioenschappen.

7 juni 2008, Alphen aan de Rijn, landelijk, NK 1e divisie, meerkamp.

7 juni 2008, Alphen aan de Rijn, landelijk, NK Talentendivisie, meerkamp.

1 juni 2008, Bergen op Zoom, toestelfinales NK 2e divisie, landelijk.

1 juni 2008, Bergen op Zoom, toestelfinales, NK 3e divisie, landelijk.

31 mei 2008, Bergen op Zoom, landelijk, NK 2 en 3e divisie, meerkamp, wedstrijd 1.

31 mei 2008, Bergen op Zoom, landelijk, NK 2e en 3e divisie, meerkamp, wedstrijd 2.

17 mei 2008, Volendam, landelijk, wedstrijd 1.

17 mei 2008, Volendam, landelijk, wedstrijd 4.

19 april 2008, Dedemsvaart, regionaal, springen Overijssel, A-lijn, B-lijn, senioren.

19 april 2008, Dedemsvaart, regionaal, springen Overijssel, B-lijn, jeugd.

19 april 2008, Dedemsvaart, regionaal, springen Overijssel, B-lijn, jeugd.

12 april 2008, Emmen, landelijk, wedstrijd 1.

29 maart 2008, Zwijndrecht, landelijk, wedstrijd 1.

29 maart 2008, Zwijndrecht, landelijk, wedstrijd 4.

15 maart 2008, Beekbergen, regionaal.

2 februari 2008, Hardenberg, landelijk, wedstrijd 1.

2 februari 2008, Hardenberg, landelijk, wedstrijd 2.

19 januari 2008, Nijverdal, regionaal.

12 januari 2008, Beekbergen, regionaal.

22 december 2007, Kampen clubkampioenschappen RKDOS.

8 december 2007, Oldemarkt, regionaal.