Turnen Dames - Wedstrijdinformatie

  • Hits: 14902

2 november 2015

Alle informatie voor de regiowedstrijden en pre-instap wedstrijd zijn te vinden op OostKNGU.nl

Alle informatie voor de landelijke wedstrijden zijn te vinden op WedstrijdenKNGU.nl

Tijden van wedstrijden krijgen wij pas een week of 2 voor de wedstrijden.
Deze zijn dan ook te vinden op www.oost.kngu.nl in de agenda.

Datum

Wedstrijd

Deelnemers

Plaats

deelnemers

14-11-2015

PW 3e div, pup N3, Jeugd 1 N4, instap D1

Divisie 3

Nieuwleusen

Kaylee, Charissa, Ivy, Isha, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Vera

28/29-11-2015

PW1 1e en 2e div, N1, N2 en jeugd 1 N3

Divisie 1 /2

Winterswijk

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Juliana,  Romy, Lieke, Chayenne, Naomi

19-12-2015

PW 3e div, pup N3, Jeugd 1 N2, instap D1

Divisie 3

Hengelo

Kaylee, Charissa, Ivy, Isha, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Vera

09-01-2016

PW 3e div, pup N3, Jeugd 1 N2, instap D1

Divisie 3

Kampen

Kaylee, Charissa, Ivy, Isha, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Vera

23/24-01-2016

PW1 1e en 2e div, N1, N2 en jeugd 1 N3

Divisie 1 /2

Hengelo

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi

30-01-2016

PW 5e div west + D2

Divisie 5 +D2

Nieuwleusen

Charmaine, Amy

06-02-2016

P4e div + D1

Divisie 4

Markelo

Lotte, Noa, Mariana

13-02-2016

Districtsfin 3e div, pup N3, Jeugd 1 N4, instap D1

Divisie 3

’t Harde

Kaylee, Charissa, Ivy, Isha, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Vera

13/14-02-2016

1/8 finale

Divisie 1

Amsterdam

Juliana, Lieke, Chayenne, Naomi

20-02-2016

Districtsfin 3e div, pup N3, Jeugd 1 N4, instap D1

Divisie 3

Winterswijk

Kaylee, Charissa, Ivy, Isha, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Vera

27-02-2016

Playoff 4e div + D1

Divisie 4+D1

Nieuwleusen

Lotte, Noa, Mariana

27-02-2016

SIDIJK

Divisie ½

Heerenveen

?

05/06-03-2016

¼finale

Divisie 1 /2

Reusel

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi

12/13-03-2016

¼finale

Divisie 1 /2

Harlingen

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi

19/20-03-2016

¼finale

Divisie 1 /2

Volendam

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi

19-03-2016

Playoff 5e div + D2

Divisie 5+D2

Rijssen

Charmaine, Amy

02-04-2016

Finale 4e div +D1

Divisie 4+D1

Kampen

Lotte, Noa, Mariana

09/10-04-2016

½ finale

Divisie 1 /2/3

Dalen

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi, Vera

16/17-04-2016

½ finale

Divisie 1/2/3

Bergschenhoek

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi, Vera

16-04-2016

Finale 5e div+D1

Divisie 5 + D1

Losser

Charmaine

23/24-04-2016

½ finale

Divisie 1/2/3

Wieringerwerf

Sterre, Lene, Nikki, Nora, Babette, Hilde, Floor, Delisa, Elles, Sophie, Dagmar, Erika, Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi, Vera

23-04-2016

Finale 6e div +D2

Divisie 6+D2

Nieuwleusen

Amy

21-05-2016

Pre instap

-

Nieuwleusen

Manu, Sophie, Chelsy, Zara, Emilia, Myrthe, Linh, Mara, Jasmijn, Arianne

21/22-05-2016

Finale

Divisie 3

Dordrecht

Sophie, Elles, Dagmar, Erika, Vera

28/29-05-2016

Finale

Divisie 2

Waalwijk

Babette, Hilde, Floor, Romy

28-05-2016

Districtsfinale 4e div +D1

Divisie 4

Hengelo

Lotte, Noa, Mariana

04/05-06-2016

Finale

Divisie 1+ instap 2

Tilburg

Sterre, Lene, Nora, Nikki, Juliana, Lieke, Chayenne, Naomi

04/05-06-2016

Toestelkampioenschappen

4e t/m 6e div

Nijverdal

Charmaine

11/12-06-2016

Toestelkampioenschappen

1e t/m 4e div

Doetinchem

Juliana, Romy, Lieke, Chayenne, Naomi, Vera

 

AhoyCup