Optredens

Vaste optredens ieder seizoen:

Maart/april

Dance2Demo (selectiegroepen)

 

Mei

Dance On Stage in de Stadsgehoorzaal te Kampen (hele dansafdeling)

 

 

Juni

ZomerDansDag in De Reeve te Kampen of de Oosterholthoeve te IJsselmuiden (hele dansafdeling)

 

Juli (om het jaar)

RKDOS uitvoering in De Reeve te Kampen



Erelijst uitnodigingen KNGU

Landelijke Demogyjada/Dance2Show

 

Jaar

Dans

Leiding

Plaats

Demo

Groep

78

Jongens en meisjes

Hetty Harder

1e Landelijke Demonstratiedag

 

 

80

Catch Down/52th street

Reini Otten

Veenendal

1e

Padans

80

 

 

Veenendaal

2e

Padans

81

Jaws

Reini Otten

Nieuwegein

3e

Padans

82

Branding

Reini Otten

Amersfoort

4e

Padans

83

Bye Bye Love

Reini Otten

Den Haag

5e

Padans

84

Our Love

Reini Otten

Heerlen

6e

Padans

85

Cats

Reini Otten

Den Haag

7e

Padans

85

Signalen

Elske Scheller

Den Haag

7e

Padans

86

Talent ‘86

Reini Otten

Den Haag

8e

Mannen

87

School

Hetty Harder

Den Haag

9e

Padans

88

Wave

Reini Otten

Den Haag

10e

Padans

89

Silhouette

Annemarie vd Berg

Den Haag

11e

Padans

89

Het Verlangen

Theo Janssen

Den Haag

11e

Padans

90

Try-Out

Reini Otten

Den Haag

12e

Padans

90

Des Orages puor la nuit

Anneke Janssen

Den Haag

12e

Padans

91

Big-girls

Reini Otten

Den Haag

13e

Padans

92

Beurs van Berlage

Anneke Janssen

Den Haag

14e

Padans

93

Memory

Reini Otten

Den Haag

15e

Padans

94

 

 

 

16e

 

95

Speak to me

Annemarie vd Berg

Den Haag

17e

Razzmatazz

95

Déjà vu

Annemarie vd Berg

Den Haag

17e

Padans

96

Menu Muria

Annemarie vd Berg

Den Haag

18e

Padans

97

Dialoog in het donker

Annemarie vd Berg

Den Haag

19e

Razzmatazz

97

Powaggatsi

Annemarie vd Berg

Den Haag

19e

Padans

98

News from nowher

Annemarie vd Berg

Den Haag

20e

Pad+Razz

99

 

 

Den Haag

21e

 

0

How to do the Highland fling

Annemarie vd Berg

Apeldoorn

22e

Padans

1

Searching

Linda Verbaan

Apeldoorn

23e

Razzmatazz

2

Thief of your heart

Marjolein vd Werff

Apeldoorn

24e

Padans

2

Afrika

Linda Verbaan

Apeldoorn

24e

Razzmatazz

3

 

 

Den Haag

25e

 

4

Four Ellements

Marleen Wezenberg

Apeldoorn

26e

Padans

4

Bereber

Linda Verbaan

Apeldoorn

26e

Inpetto

4

Keep on movin

Linda Verbaan

Apeldoorn

26e

Razzmatazz

5

Bangalore

Linda Verbaan

Apeldoorn

27e

Razzmatazz

6

 

 

 

28e

 

7

Waikiki Beach

Kim Taihuttu

Deventer

29e

Kindergroep 3

7

Voorbij

Linda Verbaan

Deventer

29e

Razzmatazz

8

Happy Feet

Marjolein Boom

Deventer

30e

Kindergroep 4

8

Binnenste Buiten

Sandra vd Haar

Deventer

30e

Padans

8

Dance

Linda Verbaan

Deventer

30e

Razzmatazz

9

 

 

Deventer

31e

 

10

I like to move it

Kristy van den Berg

Doetichem

32e

DanzaNinos

10

Angst

Marjolein Boom

Doetichem

32e

Padans

11

Witches

Marjolein Boom

Deventer

33e

Razzmatazz

12

Hometown Glory

Sharon van Dijk

Deventer

34e

Razzmatazz

12

Wereld van mijn dromen

Kim Taihuttu

Deventer

34e

DanzaNinos

13

Get Up

Kim Taihuttu

Deventer

35e

DanzaNinos

13

Imagine

Sharon van Dijk

Deventer

35e

Razzmatazz

14

Rock het schoolplein

Kim Taihuttu

Deventer

36e

Kindergroep 3/4

14

Intense

Iris Potgieter

Deventer

36e

Padans

15

Superstar!

Kim Edink-Taihuttu

Deventer

37e

DanzaNinos

15

Give me love

Sharon van Dijk

Deventer

37e

Razzmatazz

16

Gangstertown

Kim Edink-Taihuttu

Deventer

38e

DanzaNinos

16

Light after darkness

Sharon & Iris

Deventer

38e

Zaterdaggroep oud

17

The Bodyguard

Kim, Tessa, Sharon & Iris

Deventer

39e

DaNi, Inpetto, Razz, Pad

17

Labels

Iris & Sharon

Deventer

39e

Padans

18

Mirrors

Sharon & Iris

Rotterdam

40e

Razzmatazz

18

Like it loud!

Tessa Paassen

Rotterdam

40e

Inpetto

19

Funk you up!

Sharon & Iris

Rotterdam

41e

Pad & Razzmatazz

19

Look around

Sharon van Dijk

Rotterdam

41e

Razzmatazz

19

Mars!

Km Edink

Rotterdam

41e

Talentgroep

Pad = Padans, Razz = Razzmatazz, Inpe = Inpetto, DaNi = DanzaNiños, Kind = Kindergroep, Man = Mannen, Zat= Zaterdaggroep, DIM=Dans in Mij, Tal=Talentgroep

 

Dance2Impress awards

Jaar

Dans

Leiding

Plaats

Groep

16

Light after the darkness

Sharon van Dijk & Iris Potgieter

Emmen

Zaterdaggroep oud

16

Gangstertown!

Kim Edink-Taihuttu

Markelo

DanzaNinos

16

Bodyrock

Tessa Paassen

Markelo

Inpetto

17

Labels

Sharon van Dijk & Iris Potgieter

Nieuwegein

Padans

17

 

Annemarie vd Berg

Kampen

Dans in Mij

17

Feel da rush

Wendy Buiting

Emmen

DanzaNinos

17

Simple Melody

Kim Edink-Taihuttu

Deventer

Talentgroep

17

Better half of me

Sharon van Dijk & Iris Potgieter

Kampen

Razzmatazz

18

Mirrors

Sharon van Dijk & Iris Potgieter

Harderwijk

Razzmatazz

18

Girls

Chantal & Wendy Buiting

Harderwijk

DanzaNinos

18

Like it Loud

Tessa Paassen

Markelo

Inpetto

18

Jongensdingen, meidendingen

Tamara Reumer

Zwolle

Dansgroep 3/4

18

One, two, three

Kim Edink-Taihuttu

Zwolle

Talentgroep

19

Mars

Kim Edink-Taihuttu

Zwolle

Talentgroep

19

Muevelo

Wendy & Chantal

 

DanzaNinos

19

Look Around

Sharon van Dijk

 

Razzmatazz

19

Missing you

Iris Potgieter

 

Padans

19

Funk you up!

Sharon & Iris

 

Razzmatazz & Padans

19

Castle

Anne Bredewold

 

Zaterdaggroep oud

20

Dolce vita

Wendy & Chantal

Markelo

DanzaNinos

20

Sirens

Anne Bredewold

Markelo

Zaterdaggroep oud

 

Fantastic Gymnastics Ahoy

Jaar

Dans

Leiding

Plaats

Groep

13

Partyshaker

Beat

Kim Taihuttu

Marjolein Boom

Rotterdam

DanzaNinos

Inpetto

16

Gangstertown!

Kim Edink-Taihuttu

Rotterdam

DanzaNinos

 

Show Your Talent Finale

Jaar

Dans

Leiding

Plaats

Groep

12

Hometown Glory

Wereld van mijn dromen

Sharon van Dijk

Kim Taihuttu

Beekbergen

Razzmatazz

DanzaNinos

 


All the Way up! Gr. 6/7

Deze clip heeft dansgroep 6/7 opgenomen op de skatebaan in IJsselmuiden.

juni 2020

 

RKDOS GR. 5 - What time is it?

Dit is de clip van de meiden uit dansgroep 5 IJsselmuiden.

juni 2020

 

Junior Dance - Talentgroep

De Talentgroep heeft deze clip opgenomen van hun dans.

juni 2020