contact

Afdelingen

 

Vragen en opmerkingen kunt u direct kwijt aan onze afdelingen:

Aerobics secretaris@rkdos.nl
Dans dans@rkdos.nl
Freerunning freerunning@rkdos.nl
Meisjesgym meisjesgym@rkdos.nl
Ouder & Kindgym ouderenkindgym@rkdos.nl
Springen springen@rkdos.nl
Turnen Heren en Gymkids jongens turnenheren@rkdos.nl
Turnen Dames en Turnfun turnendames@rkdos.nl
Volleybal volleybal@rkdos.nl
50+ 50plus@rkdos.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@rkdos.nl
Verenigingszaken, bestuurszaken secretaris@rkdos.nl

Contactgegevens leiding

Irene Ramaker

038-3323310

Michael Hollander

06-18153006

 

 

 
 

Robbert Jager

06-36044263

 

 

Claudia Vinke

06-13502257

Jeroen Feenstra

06-12629963

   

Dewi van Eeden
ouderenkindgym@rkdos.nl