contact

Afdelingen

 

Vragen en opmerkingen kunt u direct kwijt aan onze afdelingen:

Aerobics secretaris@rkdos.nl
Dans dans@rkdos.nl
Freerunning freerunning@rkdos.nl
Meisjesgym meisjesgym@rkdos.nl
Ouder & Kindgym ouderenkindgym@rkdos.nl
Springen springen@rkdos.nl
Turnen Heren en Gymkids jongens turnenheren@rkdos.nl
Turnen Dames en Turnfun turnendames@rkdos.nl
Volleybal volleybal@rkdos.nl
50+ 50plus@rkdos.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@rkdos.nl
Verenigingszaken, bestuurszaken secretaris@rkdos.nl

Contactgegevens leiding

Annemarie v.d. Berg

038-3324507

Michael Hollander

06-18153006

Kim v.d. Kolk

038-3324507

Irene Ramaker

038-3323310

 

Robbert Jager

06-36044263

Jorieke Meuleman-Kok

06-21697464

Jennifer Schutte

Sharon van Dijk

06-36119576

Jeroen Feenstra

06-12629963

Esther Potgieter

06-19692259

Kim Edink-Taihuttu

06-15444269

Sandra Klappe
ouderenkindgym@rkdos.nl

Eric Koek

voorzitter@rkdos.nl

06-29781677

Iris Potgieter

038-3325159

 

Claudia Vinke

06-13502257