contact

Afdelingen

 

Vragen en opmerkingen kunt u direct kwijt aan onze afdelingen:

Aerobics secretaris@rkdos.nl
Dans dans@rkdos.nl
Freerunning freerunning@rkdos.nl
Meisjesgym meisjesgym@rkdos.nl
Ouder & Kindgym ouderenkindgym@rkdos.nl
Springen springen@rkdos.nl
Turnen Heren en Gymkids jongens turnenheren@rkdos.nl
Turnen Dames en Turnfun turnendames@rkdos.nl
Volleybal volleybal@rkdos.nl
50+ 50plus@rkdos.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@rkdos.nl
Verenigingszaken, bestuurszaken secretaris@rkdos.nl

Contactgegevens leiding

Irene Ramaker

038-3323310

Rommé Seinen

Hoofdtrainer RKDOS Turnen Heren

06-11978134

 

Claudia Vinke

06-13502257

Anita Teunissen
Hoofdtrainer RKDOS Springen
06-23671338

 

 

 

 

Dewi van Eeden

Trainer Nijntje Beweegdiploma

Trainer Ouder en Kind Gym ouderenkindgym@rkdos.nl

 

 Chayenne Kolk
Hoofdtrainer RKDOS Turnen Dames + TurnFun

06-82009441

turnendames@rkdos.nl